Nanuk w starciu z PostNaturą. Wyjątkowa projekcja w sali kinowej TU SIĘ MOVIE

W najbliższy piątek, 23 maja, w sali kinowej TU SIĘ MOVIE (al. Wojska Polskiego 30a) odbędzie się wyjątkowe filmowo-muzyczne wydarzenie. Zespół PostNatura zmierzy się z klasycznym etnograficznym dokumentem „Nanuk z Północy”. Dzięki wyjątkowemu akompaniamentowi oraz działaniom VJ-a film Flaherty’ego ożyje zupełnie na nowo. Początek projekcji pod hasłem „Nanuk vs PostNatura” o godz. 19.00.

nanuk z polnocy

„Nanuk z Północy” to klasyka filmowego dokumentu z 1922 roku. Robert Flaherty ukazał codzienne życie Inuitów w mroźnym i nieprzychylnym klimacie. Jaką historię opowiedzą w piątek członkowie zespołu PostNatura? To na razie tajemnica. Wiele zależy od inwencji VJ-a Corvaxa. Całości dopełnią instrumenty: bas, gitara i perkusja. Trzeba się przygotować na audiowizualną podróż w nieznane.

PostNatura to młody olsztyński projekt. Muzycznie wędrują po okolicach szeroko pojętego alternative rocka, ale nie boją się czerpać z innych gatunków. Każdy ich utwór to osobna historia, opisana nie tylko dźwiękiem, ale i obrazem.

Piątkowa projekcja odbywa się w ramach Wielkiej Gry Miejskiej, ale wstęp jest otwarty dla wszystkich chętnych. Bilet kosztuje 10 zł.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.