TU SIĘ MOVIE – c.d.n.

IMGP3169Za nami blisko rok działalności w sali kinowej przy al. Wojska Polskiego 30A w Olsztynie. Bywało ciężko, a nawet zniechęcająco, gdy na którąś projekcję nie przychodził nikt lub prawie nikt. Ale absolutna większość dni w kinie była dla nas przemiłym doświadczeniem. Także – a nawet zwłaszcza – dzięki Wam. Dziękujemy za wszystkie ciepłe słowa i gesty oraz za pomoc i wsparcie! Było nam niezwykle miło razem z Wami ożywić tę zapomnianą salę kinową na skraju miasta.

Niestety, z przyczyn od nas niezależnych, nasza kinowa przygoda w sali przy al. Wojska Polskiego dobiega końca. Oczywiście nie kończymy działalności fundacji – jeszcze nie raz zaprosimy Was do wspólnego oglądania dobrych filmów i dyskusji o nich. A na razie spróbujmy uczynić wrzesień miesiącem kina. W każdą środę o godz. 18.30 zapraszamy na intrygującą projekcję. Będzie też coś specjalnego pod sam koniec września…

Zapraszamy naszych stałych bywalców oraz wszystkich tych, którzy jeszcze u nas nie byli. Pospieszcie się, to ostatnia okazja, by zajrzeć do tej sali kinowej!

DSC_0007

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.