Majówka i rozwiązanie konkursu „półrocznicowego”

1. Na wstępie przypominamy, że w tym tygodniu jesteśmy na majówce i kolejny seans w Sali Kinowej TU SIĘ MOVIE będzie 09.05.2014r. o godz. 18.30: „Prywatny wszechświat” (Czechy 2012), reż. Helena Třeštíková 83 min.

2. Dziękujemy wszystkim za udział w zabawie „półrocznicowej”. Mieliśmy trudne zadanie wybrać zwycięzców, ale skoro są nagrody, muszą być wygrani i mniej wygrani ;)

Po burzliwych obradach ustaliliśmy co następuje:

I miejsce (nagroda główna: płyta DVD + dwa plakaty filmowe + koszulka TU SIĘ MOVIE + podwójna wejściówka do wykorzystania w maju w sali kinowej TU SIĘ MOVIE) zajmuje Tom – odpowiedź udzielona na stronie fundacjatsm.pl,

II miejsce (podwójna wejściówka do wykorzystania w maju w sali kinowej TU SIĘ MOVIE) zajmuje Mateusz Świątecki – odpowiedź udzielona na stronie FB,

III miejsce (pojedyncza wejściówka do wykorzystania w maju w sali kinowej TU SIĘ MOVIE) ex aequo zajmują osoby, które zgodnie z zasadami zabawy, do końca niedzieli 27. kwietnia zamieściły swoje propozycje. Są to: Marcepan Sze, Laura Kinga Fejér, Anna Tabaka, Tomasz Remigiusz Czajczyc.

Serdecznie wszystkim gratulujemy. Osoby, które wygrały prosimy o wcześniejszy kontakt (wiadomość via FB lub na adres kontakt@fundacjatsm.pl) w celu ustalenia terminu „realizacji” wejściówki.

Serdecznie gratulujemy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.